Chalupa

Dům

Sto let staré, citlivě opravené stavení. Snoubí se zde poctivý historický interiér s pohodlím současného standardu.

Vstupní chodba

Po otevření vstupních dveří starých sto let vejdete do chodbičky, kde si můžete odložit boty, obout pantofle, které jsou zde k dispozici a pokračovat dále do kuchyně nebo koupelny. V chodbě je také lednice  s nabídkou vín české i světové produkce.

Koupelna

Nově vybudovaná koupelna vás jistě překvapí svým retro designem nabízejícím zároveň vysoký současný standard. Nechybí ručníky na ruce ani osuška pro každého.

Spisovatelský pokojík

Říkáme mu spisovatelský, protože svou intimností nutí           k usednutí a soustředěné práci. Zároveň jej milují děti, protože je plný hraček. Je zde historická postel pro jednoho, noční stolek s lampičkou, pracovní stůl a skříň         s policemi na uložení vašich věcí.

Kuchyně

Kuchyně je plně vybavená pro vaše vaření. Pro milovníky kávy máme připraven mlýnek, french press a moka konvičku. Můžete počítat s mikrovlnnou troubou a novou remoskou na pečení.

Kout kuchyně obsadila masivní rohová lavice vyrobená místním stolařem bez jediného kovového prvku. Nad ní je police plná stolních her a časopisů.

V kuchyni visí staré hodiny. Natahují se klíčem. Když si je natočíte, ručičky se rozběhnou. Když to neuděláte, čas se zastaví a vy se ocitnete v bublině bezčasí a budete moci přestat přemýšlet nad tím, jestli je pondělí nebo čtvrtek.

Ložnice

Této místnosti vévodí masivní manželská postel s novými kvalitními matracemi. Ozdobou interiéru jsou obrazy od Františky Kudelové a Kamily Pánkové. K uložení vašich věcí slouží velká skříň s policemi. Náladu za chladných dní vám jistě zvedne, když si v kamnech zapálíte oheň, posadíte se do křesel a budete se dívat do plamenů nebo se začtete do některé z knih, které jsme zde pro vás připravili.

Pokoj

V tomto světlém pokoji s dřevěnou smrkovou podlahou mohou spát dvě osoby na oddělených historických postelích s novými kvalitními matracemi. Interiér doplňuje rozkládací pohovka, z níž se pouhým vytažením šuplíku stane dvojpostel o šířce 160cm, která slouží jako přistýlka. Obrazy jsou díla Jana Chytila.

Dvorek

Travnatá plocha skrytá před zraky okolního světa vám umožní rozšířit obytný prostor o další velkou vzdušnou místnost plnou slunce. Stůl s lavicemi láká ke společnému jídlu ve stínu švestky. Děti si užijí pískoviště a přitom je máte stále pod dohledem. Na záhonku najdete  kuchyňské bylinky. V přístřešku je možno uložit a zamknout vaše bicykly nebo lyže.

Zahrada

Svažuje se od domku k malému potůčku. Je travnatá, stromy s ovocem jsou vám k dispozici. Děti si zde mohou hrát na oploceném pozemku. Večer si můžete opéct špekáčky na ohni, zazpívat si s kytarou nebo jen hledět do plamenů.